Hlavní strana

Naše firma byla založena v roce 1991 a od jejího vzniku se jedinou aktivitou podnikání stala montáž a pronájem lešení. V tomto oboru se však pohybujeme už přes 30 let. V našem podnikání se soustředíme pouze na jeden obor a to lešenové konstrukce.

V začátcích firma působila pouze v Praze a blízkém okolí, ale s ohledem na uspokojení požadavků stálých klientů působíme také ve středních Čechách. Současný objem lešení naší půjčovny činí 15.000 m2 trubkového a rámového lešení Layher.

Od zahájení naší činnosti se soustředíme na trvalé dodržování kvality a jakosti prováděných prací. Práci zajišťujeme z větší části vlastními zaměstnanci v počtu 10 pracovníků a částečně trvale spolupracujícími živnostníky. Všichni pracovníci jsou každoročně školeni pro montáže různých druhů lešení, bezpečnosti práce, práce ve výškách atd. Díky těmto školením, dlouhou praxí v oboru a kontrolami, dosahujeme trvalých standardů jakosti prováděných prací.
Nedílnou součástí každého provedeného lešení je protokol o předání lešení.

Protože se firma v posledních letech začala rozrůstat a  pro realizaci zakázek bylo nutné navýšit kapacitu materiálu, máme od roku 2002 v provozu 2 sklady lešení. Tím se také snížily výdaje na dopravu. 

Doufáme, že Vás naše nabídka oslovila a v případě zájmu nás kontaktujte buď přes objednávkový formulář, nebo na našich telefonních číslech.www.strankysnadno.cz tvorba www stránek 2007

nejlepší hosting s garancí dostupnosti